Україна, Київська область, м. Біла Церква, вул. Семашко 7
Карта проїзду

Про нас

Акушерсько - гінекологічну допомогу жіночому населенню міста надає Білоцерківський пологовий будинок потужністю 200 ліжок.

Робота пологового будинку базується на неухильному виконанні діючих Наказів МОЗ України та інших нормативних документів.

В 2006 році в пологовому будинку було проведено капітальний ремонт та реконструкцію, що тривали з червня 2006р. до грудня 2006р., було освоєно біля 9 млн. грн., щорічно проводиться профілактичний ремонт приміщень пологового будинку.

Практично одночасно , в листопаді місяці 2006р. було здійснено перевід гінекологічного відділення з приміщення на вул. Підвальній, яке було віддалене від полового будинку на відстань 5 км, в приміщення пологового будинку. До складу гінекологічного відділення ввійшло заново збудоване приміщення операційного блоку.

 

Для надання акушерської допомоги в пологовому будинку забезпечено цілодобове чергування лікаря-анестезіолога, лікаря-неонатолога, 2 лікаря акушера-гінеколога та ургентного лікаря. Всі приміщення пологового будинку оснащені згідно паспорту оснащення, обладнані аварійним освітленням, що відповідає першій категорії електрозабезпечення , кондиційно-вентиляційною системою, а також централізованим водопостачанням, водовідведенням, централізованим опаленням.

Проведена реконструкція зробила можливим впровадження сучасних перинатальних технологій. Створені умови для спільного перебування матері та дитини. Пологові відділення мають в своєму складі 16 індивідуальних та сімейних пологових залів, оснащення яких з кожним роком покращується. В пологових залах сімейного типу передбачено умови для цілодобового перебування членів сім'ї породіллі. Функціонує також 2 палати інтенсивної терапії сімейного типу, в якій родичі жінки, що була родорозрішена кесаревим розтином , мають змогу перебувати цілодобово та брати участь в догляді за новонародженим.

Створений та працює індивідуальний пологовий зал для інфекційних хворих.

Рішенням координаційної Ради Міністерства охорони здоров’я України із впровадження заходів галузевої програми «Підтримка грудного вигодовування в Україні на 2006-2010р.р.» 23.01.08р. Білоцерківському пологовому будинку надано статус «Лікарня, доброзичлива до дитини», в 2013р була проведена переатестація на відповідність статусу та підтверджено цей статус.

В результаті проведеної реконструкції та перепрофілювання ліжкового фонду пологовий будинок набув наступної структури:

 • загальна кількість розгорнутих ліжок – 200, в т.ч.:
  • 2 пологові відділення на 70 ліжок (сумісного перебування матері та дитини);
  • гінекологічне відділення на 70 ліжок;
  • відділення патології вагітності на 60 ліжок;
  • відділення інтенсивної терапії новонароджених на 6 ліжок;
  • відділення анестезіології та інтенсивної терапії на 6 ліжок;
  • жіноча консультація з денним стаціонаром на 30 ліжок.
 

Створено ефективну систему інфекційного контролю, яка передбачає активне навчання персоналу дотримання принципів інфекційного контролю в повсякденній роботі, правил безпечного проведення медичних маніпуляцій, розроблені та впроваджені алгоритми дій персоналу при виконанні функціональних обов’язків.

Пологовий будинок оснащений сучасним медичним устаткуванням.

Незважаючи на скрутний фінансовий стан, пологовим будинком у 2013році придбано сучасний УЗД-апарат експертного класу за кошти місцевого бюджету.

У 2012 році встановлено кисневий медичний концентратор.

В пологовому будинку впроваджена централізована обробка інструментів з широким використанням крафт-пакетів. Вся постільна білизна проходить обробку в дезкамері. Для прийому пологів наявні стерильні одноразові набори.

Пологові зали, операційні, палати інтенсивної терапії обладнані достатньою кількістю апаратури, інструментів, медикаментів, стерильного шовного матеріалу для надання планової та термінової допомоги. А також всі пологові зали обладнані аварійним освітленням, заклад постійно забезпечений достатньою кількістю крові, свіжозамороженої плазми, всих груп кровозамінників, одноразовими витратними матеріалами.

Приймальне відділення обладнане системою екстреного виклику чергової бригади, УЗД апаратом, фетальним монітором, фетальним доплером, пульсоксиметром, а також наявні медикаменти та алгоритми дій персоналу для надання екстреної медичної допомоги.

 

Проблемні питання:

Одне з найгостріших проблемних питань – це застаріле медичне обладнання та фінансування закладу в неповному обсязі від розрахунків, тому в пологовому будинку відкритий рахунок по прийому благодійних коштів, які спрямовуються на покращення матеріально-технічної бази закладу.

 
 
 
 
Швидке замовлення:
+380Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю
буде відправлена на пошту вказану
при реєстрації на сайті.
Реєстрація: